Pārlekt uz galveno saturu
Latvija pirmo reizi vēsturē emitē valsts ilgtspējīgās obligācijas
Pirmdien, 2021. gada 6. decembrī, Valsts kase Latvijas Republikas vārdā pirmo reizi emitēja valsts ilgtspējīgās eiroobligācijas ar dzēšanas termiņu astoņi gadi, piesaistot finansējumu 600 miljonu eiro apmērā ar ienesīgumu 0,263 % un fiksējot kupona likmi 0,250 %. Obligācijas emitētas Latvijas ilgtspējīgas attīstības atbalstam un finansējuma piesaistei pasākumiem un prioritātēm, kuras vērstas uz klimata pārmaiņu negatīvās ietekmes mazināšanu, virzību uz klimatneitralitāti un labklājības celšanu. Latvija pirmā no Baltijas un Skandināvijas valstīm ir emitējusi ilgtspējīgās obligācijas.
Ceturtdien, 2. decembrī tika izsolīti GMTN vērtspapīri iekšējā tirgū ar dzēšanas termiņu 2025. gada 23. septembrī
Ceturtdien, 2. decembrī tika izsolīti GMTN vērtspapīri iekšējā tirgū ar dzēšanas termiņu 2025. gada 23. septembrī.
Par GMTN vērtspapīru iekšējā tirgū emisiju
Ceturtdien, 2021. gada 2. decembrī notiks konkurējošā daudzcenu izsole.
Par Valsts kases ePakalpojumu portāla tehniskajiem darbiem
Valsts kases ePakalpojumu portālā no š. g. 26. novembra plkst. 19.00 līdz 27. novembrim (ieskaitot) plānoti sistēmas tehniskie darbi un periodiski būs ierobežota Maksājumu, Aizņēmumu un tiešsaistes datu apmaiņas moduļa darbība.
Reģistrācija Valsts kases semināriem
Valsts kase šī gada decembrī rīkos tiešsaistes seminārus ministriju, centrālo valsts iestāžu un pašvaldību finanšu jomas speciālistiem.
Izmaiņas ārvalstu valūtu maksājumu noformēšanā
Valsts kases sadarbības banka maksājumu apstrādē ir noteikusi papildu prasības Krievijas rubļu (RUB) un citu ārvalstu valūtu (AUD, BYN*, CAD, CHF, DKK, GBP, JPY, NOK, PLN, SEK un USD ) maksājumu noformēšanā.