Pārlekt uz galveno saturu

Jaunumi

Gada nogalē Valsts kase organizēja seminārus ministrijām un pašvaldībām par aktualitātēm gada pārskatu sagatavošanā

Izveidots : 17.12.2018.
6. un 11.decembrī Valsts kase organizēja izglītojošus seminārus ministrijām, pašvaldību vadītājiem un vadošajiem finanšu darbiniekiem par aktuāliem jautājumiem kvalitatīvu gada pārskatu nodrošināšanā

 

6.decembrī Latvijas Universitātes dabas zinību centrā norisinājās Valsts kases informatīvais seminārs ministriju un pašvaldību vadošajiem finanšu darbiniekiem par finanšu uzskaites jautājumiem pārejas procesā uz jauno regulējumu un 2018.gada pārskata sagatavošanu, kā arī tika apskatīti aktuāli jautājumi par iekšējās kontroles sistēmas organizāciju un informācijas drošību. 
Seminārā piedalījās vairāk nekā 260 dalībnieki, tēmas prezentēja Valsts kases, Finanšu ministrijas un CERT.LV pārstāvji.

11.decembrī Valsts kase attīstības finanšu institūcijas “Altum” telpās organizēja kompetences celšanas semināru pašvaldību vadītājiem par finanšu pārskata nozīmi un informācijas izmantošanas iespējām iestādes darbības analīzei un lēmumu pieņemšanai. Īpaša uzmanība tika pievērsta jautājumiem par iestādes vadības atbildību un iesaisti iekšējās kontroles īstenošanā, lai nodrošinātu iestādes mērķu sasniegšanu. 
Seminārā piedalījās 100 dalībnieki, tēmas prezentēja SIA “Ernst&Young Baltic” un SIA “KPMG Baltics” pārstāvji.  

Semināru materiāli (prezentācijas) pieejami šeit: https://www.kase.gov.lv/metodika/prezentacijas