Pārlekt uz galveno saturu

Jaunumi

Modernizēta eKases Maksājumu sadaļa Valsts kases e-pakalpojumu portālā

Izveidots : 01.11.2021.
Šī gada novembra sākumā jaunā vizuālajā noformējumā klientiem būs pieejama e-pakalpojumu portāla Maksājumu sadaļa

Turpinot Valsts kases e-pakalpojumu portāla Maksājumu sadaļas modernizāciju, š. g. novembra sākumā jaunā vizuālajā noformējumā klientiem būs pieejama Maksājumu ievade: Jauns maksājums, Skaidras naudas izmaksa, Darījumu pārgrāmatošana un Kodu labošana. 

Pārejas posmā daļa Maksājumu sadaļu būs pieejamas jaunajā, daļa – līdzšinējā dizainā (Datnes imports, Datņu saraksts, Maksājumu saraksts, Parakstīšana). Tiks mainīta arī Darījumu pārgrāmatošanas un Kodu labošanas kārtība. Lietotājiem vairs nebūs pieejams Maksājumu kopsavilkums.

Lai detalizētāk iepazītos ar izmaiņām, aicinām noskatīties video.

Šobrīd jaunā vizuālajā noformējumā jau ir pieejami Kontu pārskati: Konta atlikums, Konta pārskats, Konta kopsavilkums un Maksājumu meklēšana, kā arī sekos nākamo posmu ieviešana:

•             Maksājumu ievade no datnes;

•             Maksājumu un datņu parakstīšana;

•             Maksājumu paraugu izveide;

•             Lietotāja uzstādījumi;

•             Jauns eKases Maksājumu sadaļas sākumskats.

Vēršam uzmanību, ka e-pakalpojumu uzlabojumu laikā iespējami īslaicīgi sistēmas darbības traucējumi, tādēļ jau iepriekš atvainojamies par iespējamām neērtībām.

Konsultācijas par eKases Maksājumu lietošanu var saņemt, zvanot uz Valsts kases klientu atbalsta tālruni 67094368 vai sūtot e-pastu uz ekase@kase.gov.lv