Pārlekt uz galveno saturu

Jaunumi

Valsts kase emitē 5 gadu obligācijas starptautiskajos finanšu tirgos

Izveidots : 10.01.2023.
Otrdien, 10. janvārī Valsts kase Latvijas Republikas vārdā starptautiskajos finanšu tirgos emitēja 5 gadu eiroobligācijas, piesaistot finansējumu 750 miljonu eiro apmērā ar ienesīgumu 3,693% un fiksējot kupona likmi 3,500%.

 

Kopējais pieprasījums pēc Latvijas eiroobligācijām bija lielākais kopš 2015. gada, sasniedzot 3,7 miljardus eiro no vairāk kā 140 investoriem. Vērtspapīrus iegādājās investori no dažādām Eiropas valstīm, piemēram, Lielbritānijas, Vācijas, Austrijas, Ziemeļvalstīm, Francijas, Beneluksa valstīm.

Emisijas vadošās bankas bija Citigroup Global Markets Europe AG, Deutsche Bank AG, Erste Group Bank AG, Nomura Financial Products Europe Gmbh.

 

ŠIS PAZIŅOJUMS NAV PAREDZĒTS PUBLICĒŠANAI VAI IZPLATĪŠANAI TIEŠI VAI NETIEŠI AMERIKAS SAVIENOTAJĀS VALSTĪS, AUSTRĀLIJĀ, KANĀDĀ, LIELBRITĀNIJĀ, JAPĀNĀ VAI JEBKURĀ CITĀ JURISDIKCIJĀ, KURĀ TO DARĪT BŪTU NELIKUMĪGI. ŠĪ PAZIŅOJUMA IZPLATĪŠANA ATSEVIŠĶĀS JURISDIKCIJĀS VAR BŪT IEROBEŽOTA AR LIKUMU UN PERSONĀM, KURU RĪCĪBĀ IR ŠIS PAZIŅOJUMS, TIEK PRASĪTS SASKAŅĀ AR LATVIJAS REPUBLIKU INFORMĒT SEVI PAR VISIEM IEROBEŽOJUMIEM UN IEVĒROT TOS.