Pārlekt uz galveno saturu

Pakalpojumi

Skaidras naudas iemaksa

Izveidots : 13.04.2017. Atjaunots: 10.11.2021.

Valsts kase ar AS Citadele banka starpniecību nodrošina skaidras naudas iemaksas kontā pakalpojumu bez papildu komisijas maksas.

Skaidras naudas iemaksas nosacījumi un process:

  • pakalpojums pieejams klientiem, kas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā iekasē valsts vai pašvaldību budžeta maksājumus vai maksājumus, kas saistīti ar tiesas un citu institūciju nolēmumu izpildi un citu zvērināta tiesu izpildītāja amata un profesionālo darbību;
  • skaidru naudu var iemaksāt šādās valūtās: EUR, USD, CAD, AUD, CHF, DKK, NOK, GBP, BYN, SEK, RUB, PLN valūtā;
  • klients datorrakstā aizpilda Pieteikumu skaidras naudas iemaksu veikšanai uz klienta kontu Valsts kasē un parakstītu ar drošu elektronisko parakstu sūta uz Valsts kases e-adreses apakšadresātu KLIENTU APKALPOŠANA vai e-pastu ekase@kase.gov.lv, ja klientam nav pienākuma lietot oficiālo elektronisko adresi;
  • Valsts kase izvērtē saņemto pieteikumu un tā saskaņošanas gadījumā nosūta klientam uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi sagatavotu Skaidras naudas iemaksas rīkojuma uz kontu Valsts kasē veidlapas formu, kas jāizmanto, sagatavojot skaidras naudas iemaksu rīkojumus;
  • klients atbilstoši skaidrā naudā iemaksājamai summai sagatavo skaidras naudas iemaksas rīkojumu uz kontu Valsts kasē un kopā ar skaidru naudu iesniedz izpildei AS Citadele banka filiālē "Citadele", Republikas laukumā 2A, Rīgā. Personai, kura veiks skaidras naudas iemaksu, bankā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība).

Konsultācijas par pakalpojuma saņemšanas kārtību var saņemt, zvanot uz atbalsta servisa tālruni 67094368 vai sūtot e-pastu ekase@kase.gov.lv.

Valsts kase arī turpmāk pakalpojumus sniegs tikai attālināti. Mainoties COVID-19 epidemioloģiskajai situācijai valstī, pakalpojumu sniegšanas kārtība tiks pārskatīta.

Aicinām izmantot Valsts kases pakalpojumu, dokumentus iesniedzot tikai elektroniski - parakstītus ar drošu elektronisko parakstu sūtot uz Valsts kases e-adreses apakšadresātu KLIENTU APKALPOŠANA vai e-pastu ekase@kase.gov.lv, ja klientam nav pienākuma lietot oficiālo elektronisko adresi.